ثبت نام
مطالب برتر
نظرشما در مورد سیستم؟
تبلیغات
0

موتورولا عرضه‌ی نسل جدید موتوایکس و ساعت‌هوشمند

در جریان جلسه‌ی پرسش و پاسخ برگزار شده میان خبرنگاران و همچنین متخصصان کمپانی موتورولا در جریان کنگره‌ی موبایل بارسلون، این افراد اعلام کردند که کمپانی موتورولا در حال توسعه‌ی نسل جدید این تلفن‌هوشمند است که در اواخر تابستان 2014 میلادی معرفی خواهد شد. همچنین متخصصان حاضر در این گردهمایی خبر از توسعه‌ی ساعت هوشمندی دادند که در سال جاری به بازار عرضه خواهد شد.
0

میانگین قیمت تلفن‌های‌هوشمند اندرویدی نصف میانگین قیمت آیفون‌های اپل

مطمئنا با شنیدن این مطلب که میانگین قیمت تلفن‌های‌هوشمند اندرویدی از آیفون‌های اپل ارزان‌تر است متعجب نخواهید شد، اما اطلاع از افزایش فاصله‌ی قیمتی تلفن‌های‌هوشمند اندرویدی با آیفون‌های اپل کمی حیرت‌انگیز است.
0

نوکیا ‌ایکس یا نورمندی در جریان برگزاری لیگ کریکت هند
برنامه‌‌ی نوکیا برای عرضه‌ی تلفن‌هوشمند مبتنی بر اندروید در ماه‌های اخیر برای چندین بار همراه با اطلاعات و تصاویری از این تلفن‌هوشمند فاش شده است، بطوریکه می‌توان ادعا کرد نکته‌ی مبهم و تاریکی در مورد مشخصات و ویژگی‌های آن باقی نمانده است. این تلفن‌هوشمند اندرویدی با نام نوکیا ایکس یا نوکیا نرمندی در محافل مربوطه نام گرفته است.
0

نیاز تالیا به ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری

نویسنده: hamid   || موضوع: خبرها / موبایل   || تاریخ: 29-11-1392, 14:21   || بازدید: 2830

نیاز تالیا به ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری
عضو هیات مدیره تالیا از نیاز این شرکت به اعتباری ۲۰۰ میلیارد تومانی برای بازسازی شبکه خبر داد.

به گزارش مجله اینترنتی آقای آنلاین، صابر فیضی به پاسخ‌گویی به برخی سوالات مطرح در ارتباط با تالیا پرداخت که مشروح این گفت‌وگو در ادامه آمده است.
قبلی بعدی
Рисунки на ногтях
Программы для андройд
Ретро Автомобили на Avtozyllus

کلیدواژه های سایت